تبلیغات
خاطرات یک خبرنگار

خاطرات یک خبرنگار
اگر خداوند آرزویی را در دل تو انداخت بدان توانایی رسیدن به آن را در تو دیده 
نویسندگان
 

خبرنگاران با ۲۰ سال کار از مزایای مشاغل سخت و زیان آور بهره‌مند می‌شوند.

 مسئول اداره امور استانهای اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اهواز با اعلام این خبر افزود: این طرح از۱۵مرداد امسال در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل مطبوعات داخلی مصوب شده است و لازم الاجرا است.

علیرضا چرخابی بـا اشاره به اینکه پیش از این برای قـرار گرفتن شغل خبرنگاری در ردیف مشاغل سخت و زیان آور در سازمان تامین اجتماعی مشکلاتی وجـود داشت، افزود: این مصوبـه دغدغه هـا و دل مشغولی هـای جامعه رسانه‌ای کشور را مرتفع کرد و خبرنگاران به راحتی می‌توانند از این مزایا بهره‌مند شوند.

وی گفت: همه خبرنگارانی که از مزایای صندوق حمایت از نـویسندگان و خبرنگـاران استفاده می‌کننـد می‌توانند بـا استفاده از این طرح بازنشسته شوند.

وی از تشکیل کمیسیون رتبـه بندی خبرنگـاران در وزارت فـرهنگ و ارشاد اسلامی بر اساس شاخص‌های سواد، مدرک تحصیلی، تجربه، آثار تولیدی و برخی شاخص‌ها خبر داد و خاطرنشان کرد: بر این اساس و امتیاز کسب شده خبرنگاران در ۶ سطح خبرنگار کارآموز، خبرنگار، خبرنگار ارشد، روزنامه نگار، روزنامه نگار ارشد و خبرنگار خبره سطح بندی شده و بر این اساس نوع پروانه فعالیتهای رسانه‌ای تعیین می‌شود.
برچسب ها: خبرنگاران، مطبوعات،  
[ دوشنبه 6 شهریور 1391 ] [ ساعت 14 و 08 دقیقه و 27 ثانیه ] [ سونیا محمدی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

سونیا محمدی خانمی که سعی می کند که هر روز به جلو پیش برود
زمان منتظر ما نمی ماند.
موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :