تبلیغات
خاطرات یک خبرنگار

خاطرات یک خبرنگار
اگر خداوند آرزویی را در دل تو انداخت بدان توانایی رسیدن به آن را در تو دیده 
نویسندگان

حسن گلخنبان یکی از تصویربرداران صدا و سیما که به همراه احمدی‌نژاد به نیویورک رفته بود، به آمریکا پناهنده شد.آپلود , آپلود عكس , آپلود سنتر , آپلود فایل , آپلود دائمی

این خبر دیروز منتشر شد و همه رو تو فکر برد، اما جالبه بدونین اکثر دوستای خبرنگارمون ایشون رو دیده بودن ولی یادشون نمیاد که بهتره یادوری کنم آقای گلخنبان توی شبکه خبر کار میکردن و اسفند ماه سال گذشته همراه با معاون اول رئیس جمهور به کردستان اومد و از این طریق ایشون را میشناسم.
اکثر سایت ها فقط به شرح ناقصی از این واقعه پرداختن و هیچ منبع خبری علتی و یا تحلیلی از کار حسن گلخنبان رو ارائه ندادن چرا زمانی که تنها 2 سال به بازنشستگیش مانده اقدام به پناهندگی نمایید؟؟؟؟!!!! و زمانی که رسانه های دیگر کشور ها به تحلیل این اتفاق می پردازند بلافاصله ما شروع به موضع گیری میکنیم و باز هم حرف های 34 ساله اخیر را تکرار میکنیم....
پس بهتره بجای سکوت رسانه ای مسولان صدا و سیما به وظیفه ای اصلی خودشون یعنی اطلاع رسانی عمل کنند تا مردم دست به گریبان رسانه های دیگر کشور ها نشوند.

شرح واقعه به زبان رسانه های داخل کشور:

گزارش ها در ایران حاکی است یکی از تصویربرداران صدا و سیما که به همراه تیم محمود احمدی‌نژاد برای پوشش خبرهای مجمع عمومی سازمان ملل به نیویورک رفته بود، به آمریکا پناهنده شده است.

به گزارش وبسایت هایی چون تابناک و الف و در خبری که روز یکشنبه نهم مهرماه آن را منتشر کردند، «حسن گلخنبان» از تصویربرداران صدا و سیمای جمهوری اسلامی که هفته پیش با تیم اعزامی هیات ایران به آمریکا رفته بود، همان جا درخواست پناهندگی داده است.

این گزارش می گوید آقای گلخنبان، تصویربردار شبکه خبر بوده و این دومین بار بود که ‌به همراه تیم ریاست جمهوری به نیویورک سفر می‌کرد.

گزارش تابناک حاکی است خانواده حسن گلخنبان هم به تازگی راهی ترکیه شده و در آن جا به سرمی برند.

عکس ها و گزارش هایی که از آقای گلخنبان منتشر شده، او را به‌ عنوان ‌تصویربردار‌ صدا و سیما در مراسم و برنامه‌های نظامی و دفاعی ایران معرفی کرده است.

تابناک در گزارش خو نوشته این تصویربردار صدا و سیما حدود دو سال دیگر بازنشسته می شد.

همچنین گفته می شود یکصد میلیون تجهیزات صدا وسیما را نیز با خود برده است.!!
برچسب ها: خبرنگاران، خاطرات،  
[ دوشنبه 10 مهر 1391 ] [ ساعت 12 و 43 دقیقه و 54 ثانیه ] [ سونیا محمدی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

سونیا محمدی خانمی که سعی می کند که هر روز به جلو پیش برود
زمان منتظر ما نمی ماند.
موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :